Evet yanlış okumadınız, başlıkta yazdığı gibi içerisinde yüzlerce oyun barındıran normal fiyatı 29.90/ay olan Microsoft ürünü Xbox Game Pass 3 aylık üyeliği kısa süreliğine yalnızca 5.90 Tl ye düştü. Oyun severler sakın kaçırmasın çok üzülür.

Xbox Game Pass Nedir

Xbox Game Pass’te 100’ün üzerinde yüksek kaliteli oyuna ve sürekli eklenen yeni oyunlara sınırsız erişim bulunur. Konsol, bilgisayar veya her iki platformda oyun oynayanlar için bir plan mevcuttur. Aylık düşük bir ücret karşılığında Xbox Game Pass‘e katılın ve yeni favori oyununuzu keşfedin.

Kimler Kullanabilir

Xbox Game Pass ürününü xbox veya bilgisayara sahip olan herkes kullanabilirBu Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim

Buraya tıklayarak xbox resmi sitesine ulaşabilirsiniz. Siteye girdiğinizde karşınızda şimdi katılın butonuna tıklayınız, yeni gelen ekranda 5.90 Tl yazan Ultimate 3 Ay paketini satın al’a tıklayınız. Microsoft hesabınıza girmenizi isteyecektir girdikten sonra kart bilgilerinizi isteyecektir. Gerekli boşlukları doldurarak satın alabilirsiniz.

Önemli Not: Satın aldıktan sonra iptal etmeyi sakın unutmayın aksi takdirde süresi bittiğinde paket yenilenecektir ve yenileme ücreti de 129.90 tl’dir.

Paketi Nasıl iptal edebilirim

Buraya tıklayarak Microsoft resmi sitesinin abonelikler kısmına ulaşabilirsiniz. Bu sitede karşınıza çıkan Xbox Game Pass Ultimate paketinin yanındaki yönet butonuna tıklayıp yenilenen ödemeyi kapatarak veya iptal ederek paketin süresi dolduğunda paketin yenilenmesini engelleyebilirsiniz.

Hangi Oyunlar Var

Belkide herkesin en çok merak ettiği şey budur. Xbox Game Pass içerisinde oynayamayacağınız kadar çok oyun mevcutur bu oyun listelerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Xbox veya Pc destekli tüm liste için buraya

Sadece bilgisayar kullanıcıları için mevcut olan oyunlara erişmek için yukarıdaki linke giriş yapıp Bilgisayar oyunları seçeneğini seçebilirsiniz.16

Yorum Yap

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrim içi reklamlar göstererek kazanç sağlamaktadır. Lütfen reklam engelleyici yazılımını devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Refresh