Bünyesinde yüzlerce oyun bulunduran Epic Games’den son haftalarda güzel haberler geliyor. Bu hafta Epic Games Store’de bulunan iki oyun ücretsiz oldu. Oyunları almak için yapmanız gereken çok basit öğrenmek için makalenin devamını okuyun.


The Wolf Among Us

11 Ekim 2013’de piyasaya sürülen The Wolf Among Us, Telltale Games tarafından ödüllü Fables cizgi romanından uyarlanmış cesur, şiddetli ve yetişkinlere yönelik bir gerilim oyunudur.

Oyunu günümüz bilgisayarları çok rahat bir şekilde oynatabilir ama biz yinede sizlere minimum sistem özelliklerini sunalım.thewolfamongus

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
İşlemci: Core 2 Duo 2.3 Ghz
Ekran Kartı: ATI veya NVidia kart, 1024 MB RAM
Bellek: 4 GB RAM
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Piyasa değeri 39₺ olan oyuna ilk önce Epic Games’e kayıtlı değilseniz kayıt olup daha sonra buraya tıklayarak sahip olabilirsiniz.

Oyuna 19.12.2019 saat 19:00 ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz.


The Escapists

Mouldy Toof Studios imzası taşıyan ve Şubat 2015 tarihli aksiyon-strateji türü oyunda hapisten her ne yolla olursa olsun bir kaçmak için bir plan yapmanız gerekiyor. Bir hapishane isyanı çıkarmak, hapishane duvarlarının altına tünel kazmak ya da bir gardiyan üniforması çalarak kaçmak oyuncunun tercihine bırakılıyor.

Oyunu günümüz bilgisayarları çok rahat bir şekilde oynatabilir ama biz yinede sizlere minimum sistem özelliklerini sunalım.

The Escapists

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli CPU 2.4 GHz
Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000, Nvidia GeForce 8000, ATI Radeon HD 4800 Serisi
Bellek: 2 GB RAM
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Piyasa değeri 27₺ olan oyuna ilk önce Epic Games’e kayıtlı değilseniz kayıt olup daha sonra buraya tıklayarak sahip olabilirsiniz.

Oyuna 19.12.2019 saat 19:00 ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz.Yorum Yap

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrim içi reklamlar göstererek kazanç sağlamaktadır. Lütfen reklam engelleyici yazılımını devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Refresh