Yılbaşının yaklaşması üzere oyun platformu olan Epic Games Store’den ücretsiz oyunlar ve 60 TL değerindeki hediye kuponu verecek. Sizler de bu hediyelerden faydalanmak istiyorsanız makalenin devamanını okuyun.

12 Gün Boyunca Ücretsiz Oyunlar

Epic Games’in yılbaşı dolayasıyla yaptığı bu güzel kampanyada 12 gün boyunca her gün 1 adet oyunu ücretsiz verecek. İlk günün hediyesi ise TworFall Ascension ilk günün hediyesini alabilmek için buraya tıklayın ve yönlendirilen sayfada Epic Games hesabınıza giriş yaparak alabilirisiniz. 21 Aralık saat 19:00’da ilk oyunun süresi dolacaktır.

60 TL Değerindeki Hediye Kuponu

Buradaki linkten Epic Games hesabınıza giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkacak olan Epic Kuponumu al butonuna basmanız yeterli olacak.Sadece 79.99 TL ve üzerindeki oyunu satın alabilirsiniz. Epic kuponu ödeme yaparken otomatik olarak uygulanacaktır. Kazandığınız kuponu 1 Mayıs 2020’ye kadar kullanabilirsiniz.

kuponmYorum Yap

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrim içi reklamlar göstererek kazanç sağlamaktadır. Lütfen reklam engelleyici yazılımını devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Refresh