Japonya merkezli oyun geliştirici Square Enix’in mobil platformdaki en popüler oyunlarından Hitman GO, hem iOS hem de Android için ücretsiz oldu. Play Store üzerindeki normal fiyatı 43 TL olan oyun 6 gün boyunca ücretsiz kalacak. Oyun hakkında biraz bilgi verdikten sonra oyunu nasıl alacaksınız ona değineceğiz

Hitman GO Nasıl Bir Oyun ?

hitmango

Play Store’da 4,6/5 ve App Store’da 4,7/5 puan almayı başaran Hitman GO, oyuncular arasında oldukça popüler. Strateji tabanlı bu oyunda düşmanlardan kaçmak için hücreler arasında akıllıca hareket etmeniz, hedefleri etkisiz hâle getirmeniz ve yüksek güvenlik önlemleriyle korunan yerlere sızmanız gerekiyor.

Oyunda her hareketinizi önceden tasarlayarak düşmanlarınızın dikkatini dağıtabilir, kılık değiştirebilir, keskin nişancı tüfeklerine sahip olabilir veya Ajan 47’nin kendine has tabancalarını ve yöntemlerini kullanabilirsiniz. Tüm bunları yaparken unutmamanız gereken tek şeyse düşmanlara yakalanmamak olacak.Hitman GO Nasıl Ücretsiz İndireceksiniz ?

Android ve İOS işletim sistemine sahip cihazınızda Hitman GO‘yu indirmek için yapmanız gereken aşağıda verdiğimiz linklere tıklayıp oyunun sayfasına gidip indirmek olacak.

  • Andriod kullanıcıları buraya tıklayarak oyunu indirebilir.
  • İOS kullanıcıları ise buraya tıklayarak oyunu indirebilir.21

Yorum Yap

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrim içi reklamlar göstererek kazanç sağlamaktadır. Lütfen reklam engelleyici yazılımını devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Refresh