Merhaba arkadaşlar bugün ki konumuzda internet üzerinden para kazanmanın bir kaç yöntemini göstereceğiz.

İnternetten para kazanmak, daha doğrusu evimizde bilgisayar başında fazla bir çaba sarf etmeden iki üç tıkla para kazanmak herkesin hayalidir. “İnternetten para nasıl kazanılır, bilmiyorum” sorusu kafanızı kurcalıyorsa, yazımızı mutlaka incelemelisiniz!

Para kazanmak normal yaşamda her zaman bilek gücüyle ilişkilendirilse de, devir artık teknoloji devri. Sıfır risk alarak, illegal olmayan yollardan(bahis, dolandırıcılık vs.) oturduğunuz yerden nasıl para kazanılır?Herkesin aradığı bir şey olan, sihirli bir değnektir. Bu değneği salladığımızda milyonlarca dolar önümüzde olsun isteriz. Lakin böyle bir şey doğru değildir. Çünkü böyle bir şey yok. Hadi gelin sizinle en uygun yöntemlere bakalım.

para

1. Youtube’den Para Kazanmak


Hem eğlenerek, hem de araştırıp öğrenerek para kazanmaya ne dersiniz? İşte Youtube bize bunu sunuyor. Youtube kanalınızı oluşturun, çektiğiniz videonuzu kanalınıza yükleyin ve bundan hemen para kazanmaya başlayın!
Burada dikkat etmemiz gereken şey ise, izleyicide merak uyandıracak içerikler üretebilmek.Eğer kendinizde bunu görüyorsanız, kamera karşısında kendinizdden emin bir duruşunuz varsa, daha ne bekliyorsunuz?
Tek yapmanız gereken, Google hesabınızla Youtube’ta kanal açıp içeriklerinizi burada paylaşmak.

2. Anketlerle Para kazanmak

İnternetten para kazanmak istiyorum, ama çok da vakti yok, kamera karşısına çıkmak istemiyorum diyorsanız, anket doldurmak tam size göre!
Öğrenciler için de gayet uygun olan anket doldurmak, cep harçlığınızı çıkarmak için gayet iyi bir yöntem.
İşte Anket Doldurduğunuzda size teklifler veren siteler!
https://tr.toluna.com
https://panel.marketagent.com
https://social.i-say.com/login?backto=%2Fsurveys
https://www.lifepointspanel.com/
https://surveypago.com/

3. İnstagram’dan Para Kazanma

Son zamanlarda dünyayı kasıp kavuran Instagram, çoğu kişi için gelir kapısı da olmayı başardı. Kendi ürünlerini pazarlayanlan çeşitli kuruluşlardan ziyade, bireysel olarak da kazanç sağlamanız mümkündür.

Eğer sosyal medyada herhangi bir kazanç elde etmek istiyorsanız, Instagram açık ara ilk tercihiniz olmalıdır. Her gün katlanarak zirveye oturan Instagram’da 1 milyar aylık aktif kullanıcı mevcuttur.
İlk olarak yapmanız gereken, takipçi sayınızı artırmaktır. İlgi çekici içerikler üreterek, hesabınızı büyütebilirsiniz. Belli bir süre geçtikten sonra da diğer küçük kuruluşlardan reklamlar alarak gelirinizi aylık 50000 liraya kadar çıkarabilirsiniz!

Takıldığınız, yapamadığınız kısımları yorum yaparak belirtirseniz yardımcı oluruz.15

Yorum Yap

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrim içi reklamlar göstererek kazanç sağlamaktadır. Lütfen reklam engelleyici yazılımını devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Refresh