Netflix’in dördüncü Türk dizisi için çalışmalar başlandı. Bugün itibarıyla çekimlerine geçilen dizi, İstanbul’a gelip hayatları kesişen, farklı yapılardaki gençlerin hikayesini konu edinecek. Netflix’in dördüncü Türk dizisinin 2020 yılı içerisinde yayınlanacağı ifade ediliyor.

netflixwp

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, uzunca bir süredir Türkiye’de de hizmet veriyor. Şirket, Türkiye’den gördüğü ilgiden memnun olduğunu her fırsatta dile getiriyor ve bu bağlamda yeni Türk dizileri yapabilmek için de çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz dönemlerde Hakan: Muhafız ve Atiye gibi iki popüler diziye imza atan Netflix, bir süre öncesinde de Love 101 isimli bir Türk dizisinin çekimlerine başlamıştı.

Şimdi Netflix, platformun dördüncü Türk dizisi için düğmeye bastı. Bugün itibarıyla çekimlerine başlanan Netflix’in yeni Türk dizisi, ilerleyen dönemlerde tüm Netflix abonelerinin beğenisine sunulacak. Dram türünde bir yapım olarak tüketicilerin karşısına çıkacak olan dizi, günümüzün sosyal problemlerini ele alacak.Kaynak : Webtekno

Telegram Kanalımıza Katılmak İçin Tıkla11

Bir Yanıt

  1. 20 Şubat 2020

Yorum Yap

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrim içi reklamlar göstererek kazanç sağlamaktadır. Lütfen reklam engelleyici yazılımını devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Refresh