Netflix son zamanlarda üzerinde çalıştığı yeni bilim kurgu dizisi Snowpiercer’ın tanıtım afişi ve resmi fragmanını yayınaladı.

Dünyaca ünlü dizi ve film platformu Netflix hayatımızın bir parçası oldu. Milyonlarda aktif kullanıcıya sahip olan platforum, kullanıcılarına her türlü dizi ve filmi sunuyor.

Netflix’in bir süredir üzerinde çalıştığı yeni bir bilim kurgu dizisi var. Snowpiercer isimli bu dizi, 25 Mayıs‘ta yayınlanacak ve izleyicilere aksiyon dolu bir deneyim yaşatacak. Dizi, genel yapısının yanı sıra konusuyla da Netflix kullanıcılarını kendisine bağlayacak gibi görünüyor. Netflix şimdiyse, Snowpiercer’ın afiş ve resmi fragmanını paylaştı.snowpiercecer

Snowpiercer, bilim kurgu türü dizi ve filmlerinde sıkça tercih edilen buzul çağını anlatıyor. Dünyanın dört bir yanını kaplayan buzullar, Snowpiercer’ta da karşımıza çıkıyor ve hayatta kalan son insanların hayatlarına eşlik ediyoruz. Bu insanlar, dünyanın çevresini dolaşan 1.001 vagonlu bir trenin içerisinde yaşamak zorundalardır ancak konu kısıtlı bir alan olduğunda bu hayli zorlayıcıdır. İşte dizide, bu zorlu yaşam mücadelesi çarpıcı bir şekilde anlatılacak.

 Netflix’in Snowpiercer İçin Hazırladığı Tanıtım Afişi

7d4a64bbb47392594c7714917dcc227895bdbbb5

Snowpiercer’in başrolleri Jennifer Connelly ve Daveed Diggs tarafından paylaşılıyor. Bu ikiliye ise Alison Wright, Mickey Sumner, Susan Park, Iddo Goldberg, Lena Hall ve Jaylin Fletcher gibi popüler isimler eşlik ediyor. Kimi popüler yapımların altında ismi bulunan James Hawes ise Snowpiercer’ın yönetmenlik koltuğunda oturuyor. Dizi, sadece konusu ile değil kadrosu ile de çok konuşulacak gibi görünüyor.

Snowpiercer’in Resmi Fragmanı

Snowpiecer’ın ilk 10 bölümü, 25 Mayıs itibarıyla gösterime girecek. Böylelikle izleyiciler, Netflix’in yeni bilim kurgu filmi ile tanışmış olacaklar. Ayrıca Netflix bu kez, çoğu zaman uygulamadığı bir yöntem uygulayarak haftalık bölümler yayınlayacak.13

Yorum Yap

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrim içi reklamlar göstererek kazanç sağlamaktadır. Lütfen reklam engelleyici yazılımını devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Refresh