Dünyan’nın birçok ülkesinde boy gösteren film ve dizi platformu Netflix Nisan ayında hangi içerkleri yayınlayacaklarını açıkladı. Sizler için bu listeyi konumuzda paylaşacağız.

netflixwallpaper

Nisan Aynında Netflix’de Yayınlanacak İçerikler

Nailed It!:4. Sezon

nailed it

Bir yemek yarışması olan Nailed It!, sizleri yeniden eğlenceli bir Netflix mutfağına götürecek. 1 Nisan‘da yayınlanacak olan Nailed It!, bir yandan güldürüp diğer yandan da iştahınızı kabartabilecek.

La Casa de Papel: 4. Sezon

la casa de papel

La Casa de Papel, Netflix’in en popüler yapımlarından bir tanesi. Dünyaca ünlü bir dizi haline gelen La Casa de Papel’de 3 sezon boyunca profesyonel olarak planlanan iki hırsızlığa tanıklık ettik. 4. sezon için Netflix aboneleri hazır ancak soygunların bir numarası olan “profesör“ün ne kadar hazır olduğunu 3 Nisan’da görebileceğiz.Brews Brothers

brwes borthers

8 bölümden oluşacak ve 10 Nisan’da yayınlanacak bu dizide iki erkek kardeşin hikayesine tanıklık edeceğiz. Bu iki kardeş alkollü içecek yapma konusunda fazlasıyla iyiler fakat iş aile olmaya geldiğinde işler pek de istenildiği gibi olmuyor.

La casa de las Flores: 3. Sezon

la casa de las flores banner

Kara mizah türünde içerikler, Netflix tarafından sık sık tercih ediliyor. La casa de las Flores de kara mizah türündeki yapımlardan bir tanesi ve ilk iki sezonu ile pek çok Netflix kullanıcısından tam puan almayı başardı. Şimdiyse Meksika‘da yaşayan zengin bir ailenin hayatının konu alındığı bu dizinin üçüncü sezonu hazır. Bakalım dizi, ilk iki sezonda yakaladığı çıkışı üçüncü sezonunda da sürdürebilecek mi?

After Life: 2. Sezon

after life

Çok sevdiği eşinin ölümünün ardından yas tutmaya devam eden Tony’yi konu alan After Life, ilk sezonu ile Netflix kullanıcılarını bir yandan güldürdü diğer yandan da düşündürdü. Tony, ikinci sezonda arkadaşları için daha iyi bir insan olmaya çalışacak ancak bu kez de hayatın farklı bir acı yüzü ile karşı karşıya kalınacak. 24 Nisan’da yayınlancak.

Sergio

maxresdefault

Gerçek olayların ya da hayat hikayelerinin anlatıldığı filmler, sinemaseverlerin daima ilgisini çekmiştir. İşte Sergio da gerçek bir hikayenin uyarlanmış hali. Bu Netflix orijinal filminde Birleşmiş Milletler diplomatı olan Sergio Vieira de Mello’nun hikayesine gideceğiz. Mello, son görevi için Bağdat‘tadır ancak hayat onu çok daha farklı bir olay örgüsünün içine çeker. 17 Nisan’da yayınlacak .

Willoughby Ailesi

Willoughby Ailesi

Lois Lowry’nin kitabından uyarlanan bir animasyon olan Willoughby Ailesi, nisan ayında severek izleyeceğiniz bir animasyon filmi olarak karşımıza çıkacak. Bu animasyon filminde Willoughby kardeşlerin hikayesine eşlik edeceğiz . 22 Nisan’da yayınlacak.

Netflix Türkiye’de Nisan ayında hangi içerikler paylaşılacak sizlerle paylaştık diğer ay görüşmek üzere.13

Yorum Yap

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrim içi reklamlar göstererek kazanç sağlamaktadır. Lütfen reklam engelleyici yazılımını devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Refresh