Ubisoft, The Division 2’nin standart sürümünde çılgın bir indirime gitti. Oyun, sadece 13 liraya satın alınabiliyor. Oyuna bir şans vermek istiyorsanız acele edin zira 17 Şubat, indirimin son günü.

12 Mart 2019 tarihinde piyasaya çıkan ve olumlu inceleme yorumları almasına rağmen klasik Ubisoft devam oyunu tarifi nedeniyle beklenen ilgiyi görmeyen The Division 2, bu kez ciddi bir indirim haberiyle gündemde.

Ubisoft, oyunu kendi dijital oyun mağazası Uplay’de sadece 13 liraya satmaya başladıOyunun Standart paketi için belirlenen bu fiyat, The Division 2’ye bir fırsat tanımak için iyi şansmış gibi duruyor.5aa21cb8c9de3d17bc28769b

Bizleri ilk oyunun setine yani Manhattan’a geri götürecek Warlords of New York paketi, oyunla ilgili birçok yenilik sunuyor. Oyunu doğrudan yeni paketle birlikte satın almak isterseniz ödemeniz gereken fiyat 149 liraya çıkıyor. Son olarak Ultimate Edition isimli paket ise 269 liraya oyunun kendisi ve ek pakete ilave olarak Year 1 içeriklerini de sunuyor.

Oyunu satın almak için Uplay uygulamasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekiyor. Uygulamaya bu linkten ulaşabilirsiniz. İndirim, 17 Şubat tarihine kadar geçerli. İyi oyunlar.

Kaynak: DonanımHaber11

Bir Yanıt

  1. 17 Şubat 2020

Yorum Yap

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrim içi reklamlar göstererek kazanç sağlamaktadır. Lütfen reklam engelleyici yazılımını devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Refresh