Telefonunuzda olmasını isteğiniz ama ücreti sebebiyle alamadığınız bazı uygulama ve oyunlar Google Play Store’de ücretsiz oldu. Ücretsiz olan oyunları sizlerle paylaşmak istedik. Toplam değeri 118 TL olan 8 Android uygulama ve oyuna konun devamını okuyorak ulaşabilirsiniz.

File Manager Pro

file manger pro

Normal fiyatı 29.99 TL olan uygulama 6 gün boyunca ücretsiz olacaktır.

File Manager Pro; müzik, fotoğraf, video, doküman gibi çok sayıda dosya türünü ve klasörleri transfer etmenize yarayan güzel bir uygulama. Bulut depolamasıyla birlikte çok daha fazla depolama olanağına da sahip olabiliyorsunuz.İndirmek İçin Buraya Tıklayın.

QR Code Pro

CR code

Normal fiyatı 29.99 TL olan uygulama 6 gün boyunca ücretsiz olacak.

QR Code Reader, bir QR kodu tarama uygulaması. Uygulama hem barkod hem QR kodu taramanın yanı sıra QR kodu da üretiyor. 

İndirmek İçin Buraya Tıklayın.

Kosmos – Work Time Tracker, Job Timesheet

kosmas

Normal fiyatı 14.99 TL olan uygulama 1 gün boyunca ücretsiz olacak.

Kosmos, zaman yönetimi için yardımcı olması amacıyla oluşturulmuş bir uygulama. Bu uygulamanın amacıysa hedeflerinize ulaşmak için hangi çalışmaya ne kadar zaman ayırdığınızı göstermek, sağlıklı bir değerlendirme yapmak. Kosmos’un benzer uygulamalardan farkı ise yaptığınız görevleri uzayda uçurarak eğlenceli hâle getirmesi.

İndirmek İçin Buraya Tıklayın.

Text Analyzer Pro

test palyer

Normal fiyatı 6.89 TL olan uygulama 1 gün boyunca ücretsiz olacak.

Text Analyzer; metinlerinizi yazıp, yapıştırıp, ekran görüntüsünü ekleyip, karakterleri, cümleleri ve paragrafları sayabileceğiniz, analiz araçlarını kullanabildiğiniz basit bir uygulama. Bunun yanı sıra okuma hızı, tüm metnin ana fikri, Vikipedi bağlantılarıyla yazıların analizi, söz dizimi ve biçimbilimsel analizleri, eş anlamlı sözcük önerileri gibi şeyleri de öğrenebilirsiniz.

İndirmek İçin Buraya Tıklayın.

Evertale

Screenshot 20200309 111045 Google Play Store 1

Normal fiyatı 0.59 TL olan oyun 5 gün boyunca ücretsiz olacak.

Erden isimli bir dünyada geçen Evertale oyununda, dünyayı ölümcül Pandemonium’dan kurtarmak için 180’in üzerinde yaratık ve savaşçıyı yakalayıp eğitmeye çalışıyorsunuz. Oyunu çevrimdışı olarak tek oyuncu modunda oynayabileceğiniz gibi isterseniz takım kurarak tüm dünyadan oyuncularla birlikte maceraya atılabilirsiniz.

İndirmek İçin Buraya Tıklayın.

kayıp gemi avı

Normal fiyatı 19.99 TL olan macera oyunu 3 gün boyunca ücretsiz olacak.

Bu muhteşem tasarlanmış klasik ‘Göster ve Tıkla’ macera oyununda kendi define avınıza çıkacaksınız. Asırlar önce bir adaya sürüklenen kayıp korsan gemisini takip ederken eski izleri, bulmacaları ve gemi kazazedeleri tarafından geride bırakılmış yapıları keşfedebilirsiniz.

İndirmek İçin Buraya Tıklayın.

Stickman Legends: Shadow War Offline Fighting Game

Screenshot 20200309 111708 Google Play Store

Normal fiyatı 0.99 TL olan aksiyon oyunu 5 günlüğüne ücretsiz oldu.

Stickman Legends: Shadow War, Stickman Legends serisinin harika bir çevrimdışı versiyonu ve RPG ile PvP’nin klasik bir karışımı. Her bölümde sayısız düşmanla karşı karşıya kalacak bir ninja savaşçısı rolünde olacaksınız.

İndirmek İçin Buraya Tıklayın.

Rusty Memory VIP :Survival

Screenshot 20200309 112024 Google Play Store 1

Normal fiyatı 12.99 TL olan macera oyunu 2 gün boyunca ücretsiz oldu.

Bir ada oyunu olan Rusty Memory’de, bir gün gözünüzü bilmediğiniz ıssız bir adada açıyor ve gizemleri çözerek hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Gece, gündüz ve çetin hava şartlarında yarışıyor ve bir an bile rahat bir nefes alamıyorsunuz. 

İndirmek İçin Buraya Tıklayın.

Google Play Store’de bu hafta ücretsiz olan uygulamaları sizlerle paylaştık. Diğer haftalarda ücretiz olan uygulanar için takipte kalın ve konuya yorum yapamayı unutmayın.Yorum Yap

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrim içi reklamlar göstererek kazanç sağlamaktadır. Lütfen reklam engelleyici yazılımını devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Refresh