Google Play Store’nin her hafta yapmış olduğu bu etkinlik de belirli uygulamlar ücretsiz oluyor. Telefonunuzda olmasını isteğiniz ama ücreti sebebiyle alamadığınız bazı uygulama ve oyunlar Google Play Store’de ücretsiz oldu. Ücretsiz olan oyunları sizlerle paylaşmak istedik. Toplam değeri 163 TL olan 6 Android uygulama ve oyuna konun devamını okuyorak ulaşabilirsiniz

YKP 2

Screenshot 20200316 121203 Google Play Store 1

Normal fiyatı 11.99 TL olan uygulama 5 gün boyunca ücretsiz olacaktır.

YKP 2, bağımsız olmayan bir duvar kağıdı uygulaması. Bu uygulamayı kullanabilmek için Kustom KLWP Pro’ya da sahip olmanız gerekiyor ancak bu uygulamadan sonra oldukça ilginç duvar kağıtları oluşturabilirsiniz.Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

KORG Kaossilator for Android

KoRg

Normal fiyatı 114.99 TL olan uygulama 4 gün boyunca ücretsiz olacaktır.

KORG Kaossilator for Android, dokunmatik paneline dokunarak herkesin kendi içindeki müzisyeni keşfedebileceği bir birleştirici uygulaması. Elektronik seslerden akustik enstrümanlara ve davullara kadar tek parmağınızla çok sayıda sesle uğraşabilirsiniz. Kendi şarkılarınızı yaratabilir, bu şarkılarınızın katmanlarını ayrı ayrı kaydedebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Scientific Diet Clock

Screenshot 20200316 121736 Google Play Store 1

Normal fiyatı 9.49 TL olan oyun 2 gün boyunca ücretsiz olacaktır.

Diet Clock, gerçek zamanlı bir kalori sayma uygulaması. Diet Clock, gerçek zamanlı olarak kalori kullanımınızı görüntüler ve bir bakışta her gün ne kadar yemeniz gerektiğini gösterir. Diet Clock, ayrıca otomatik yedekleme ve veri senkronizasyonu özelliği de sunuyor. Böylece birden fazla cihaz arasında kolayca veri senkronize edebilir ve hareket hâlindeyken kayıt tutmaya devam edebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

13 Puzzle Rooms: Escape game

Screenshot 20200316 122108 Google Play Store 1

Normal fiyatı 12.99 TL olan macera oyunu 3 gün boyunca ücretsiz olacaktır.

13 Puzzle Rooms: Escape game, bir odaya hapsolmanızla başlıyor. İpuçlarını takip ederek bilmeceyi çözmeye ve odadan kurtulmaya çalışıyorsunuz.

Oyunu indirmek için buraya tıklayınız.

Duck Warfare

Screenshot 20200316 122523 Google Play Store 1

Normal fiyatı 3.49 TL olan strateji oyunu 2 gün boyunca ücretsiz olacaktır.

Duck Warfare’de 20’nin üzerinde ördekle birleşerek eviniz için savaşıyorsunuz. 5 farklı bölgede 40 benzersiz düşmanla savaşırken ilginç saldırıları ve animasyonları olan 24 ördeğin kilidini açmaya çalışıyorsunuz.

Oyunu indirmek için buraya tıklayın.

Idle Train Station Tycoon : Money Clicker Inc.

Screenshot 20200316 122751 Google Play Store 1 1

Normal fiyati 2.00 TL olan simülasyon oyunu 3. gün boyunca ücretsiz olacaktır.

Idle Train Station Tycoon oyununda, trenleri, istasyonları ve her küçük detayı kontrol eden patron oluyorsunuz. Kendinizi rengarenk, yüksek teknoloji trenlerle dolu bir demiryolu dünyasında bulacaksınız ve şirketini büyütüp zaman geçtikçe çok daha fazla para kazanacaksınız.

Oyunu indirmek için buraya tıklayın.

Bu haftaki ücretsiz olan uygulamları sizlerle paylaştık gelecek hafta görüşmek üzere.17

Yorum Yap

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrim içi reklamlar göstererek kazanç sağlamaktadır. Lütfen reklam engelleyici yazılımını devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Refresh