Türkiye’nin en büyük operatör firması arasında yer alan Turkcell bu hafta kullanıcılarına 10 GB interneti ücretsiz sunuyor. Bu kampanyadan nasıl faydalanabilirsiniz bu konuda anlatacağız.

10 GB Nasıl Alırım ?

Kampanyadan yararlanmak için ilk yapmanız gereken telefonunuz da Bip uygulaması yoksa indirmek olacak. Bip’i indirdikten sonra giriş yapın keşfet kısmına senyapdiye yazın ve karşınıza çıkan kanalı takip edin. Bu işlemleri yaptıktan sonra haftanın görevine tıklayın ve görevini yapın görev hakkında bilgi vermek gerekirse.

FB IMG 1582497997869
  • Senyapdiye 10 GB Kampanyası
  • #KampanyaDetayları
  • Kampanya 24 Şubat-1 Mart’2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  1. Kampanya tarihleri arasında #senyapdiye kanalını takip ederek, 24 Şubat-1 Mart’2020 tarihleri arasında Paycell kart ile harcama yapanlar, 24 saat boyunca diledikleri gibi kullanabilecekleri 10GB internet kazanacaklardır.
  2. 10GB internet hediyesi, müşteri koşulları sağlayarak Paycell kart ile harcama yaptıktan 48 saat sonra hazır olacak ve hediyesini #senyapdiye kanalından alabileceği bilgisi müşterinin telefonuna iletilecektir.
  3. Kampanya kapsamında, koşulları sağlayan katılımcılara verilen hediye faydaların tamamı 24 saatliktir, yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir, transfer ve sonraki döneme devredilemez.

16

Yorum Yap

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrim içi reklamlar göstererek kazanç sağlamaktadır. Lütfen reklam engelleyici yazılımını devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Refresh