Geçtiğimiz aylarda başlayan senyapdiye kampanyası 22 Nisan’da başlayıp 6 hafta sürmüştü ve 6 hafta boyunca 25 gb hediye internet vermişti. Turkcell tekrar bu kampanyayı aktif hale getirdi. Bu kampanyadan kimler faydalanabilir ne kadar süresi var toplamda ne kadar internet kazanacağım gibi soruların tüm cevabı bu makalede olacaktır.

Sen Yap Diye

Bol internet kazandıran kapmanyaya kimler katılabilir :

  • Turkcell ve Lifecell kullanıcıları
  • Faturalı ve faturasız bütün hatlar
  • Bip uygulamasını kullananlar

7 Ekim’de başlayan kampanya 6 hafta boyunca devam edecek ve toplamda 40 gb kazandıracak.turkcellkampanya

Nasıl İnternet Kazanırım

Aşağıdaki Turkcell’in belirlediği haftanın görevlerini yapan kişiler internet kazanma hakkına sahip olacaktır.

1.Hafta: Haftanın uygulaması yerli ve milli iletişim uygulamamız BiP! 7 – 13 Ekim’19 tarihleri arasında BiP’ten yapacağın toplam 25 dakika arama sana gün boyunca kullanabileceğin 1GB kazandıracak. Üstelik telefonunda BiP uygulaması olmayan arkadaşına meydan okuyarak ek 1GB daha kazanabilirsin. Hadi hemen sevdiklerini BiP’ten ara ve kazan.

2.Hafta:14-20 Ekim’19 tarihleri arasında Lifebox uygulamasının Photopick özelliğini kullanarak fotoğrafları arasından puanlama yapan kullanıcılar, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili haftada davet edilen arkadaş, Lifebox uygulamasında daha önce hiç hesap oluşturmamış ve ilgili haftada hesap oluşturup, daveti kabul edip Photopick özelliğini kullanmışsa hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini 2. Kez kazanacaklardır.

3.Hafta: 21-27 Ekim’19 tarihleri arasında fizy uygulamasından 25 şarkı dinleyen müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili haftada davet edilen arkadaş, fizy uygulamasını daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada fizy den 25 şarkı dinlemişse hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini 2. Kez kazanacaklardır.

4.Hafta: 28 Ekim-3 Kasım’19 tarihleri arasında Dergilik uygulamasına cep telefonundan giriş yapıp, uygulamada toplam 25 dakika yayın okuyan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. Davet ettikleri arkadaşları, 01.01.2017 tarihinden bu yana Dergilik uygulamasını ilk kez kullanarak haftanın görevini yerine getiriyorsa, hem davet eden hem de davet edilen o hafta için 2. Kez hediye kazanma şansına sahip olacaktır.

5.Hafta: 4-10 Kasım’19 tarihleri arasında TV+ uygulamasından 25dk TV izleyen müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 1GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili haftada davet edilen arkadaş, TV+ uygulamasını daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada TV+ uygulamasından 25 dakika TV izlemişse hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini 2. Kez kazanacaklardır

6.Hafta: 11-17 Kasım’19 tarihleri arasında Paycell kart ile harcama yapan müşteriler, 24 saat boyunca yurtiçinde kullanabilecekleri 15GB hediye kazanacaklardır. Uygulama haftasındaki görevini yerine getiren müşteriler, arkadaşlarını da kampanyaya davet etme hakkına sahip olacaklardır. İlgili haftada davet edilen arkadaş, Paycell kart’ı daha önce hiç kullanmamış ve daveti kabul edip ilgili haftada Paycell Kart ile harcama yapmış ise hem davet eden, hem de davet edilen haftanın hediyesini 2. Kez kazanacaklardır.

Yapamadığınız görevler ve aklınıza kalan soruları yorumda belirtebilirsiniz.2 Yorum

  1. 8 Ekim 2019
  2. 8 Ekim 2019

Yorum Yap

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrim içi reklamlar göstererek kazanç sağlamaktadır. Lütfen reklam engelleyici yazılımını devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Refresh