blackmart 1

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda sizlere play storede ki ücretli uygulamalara nasıl ücretsiz sahip olabileceğinizi göstereceğiz.

Blackmart Alpha ile, Android işletim sistemi olan akıllı telefonlarda Google Play Store’daki uygulamaları, ücretsiz olarak indirebilir, cihazlarınıza kurabilirsiniz. Android uygulamaları kurmanıza imkan veren bir yazılımdır. Tek yapmanız gereken, Google Play Store’daki uygulamayı Blackmart Alpha uygulamasında aratmaktır. Çoğu ücretli uygulamayı burada ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

BlackMart Alpha Nedir ?

Blackmart Alpha, Play Store’un en iyi alternatiflerinden birisidir. Birçok dil seçeneğine sahip olması, çoğu ülkede kullanılabilir olarak sunuluyor olması birçok avantajlarındandır. Dil seçeneklerinde Türkçe de mevcuttur. Uygulamanızı, ister kategorilerde, ister belirli bölümlere göre aratıp, Android tabanlı cihazınıza kurup kullanmaya başlayabilirsiniz. Blackmart Alpha, tüm dünyadaki Android kullanıcıları için, düzenli olarak market uygulamalarını güncelleyip, sizlere 360° bir Android keyfi yaşatmak için çalışır.Nasıl Kurulur ?

Buraya tıklayarak apk dosyasını cihazınıza indirin,kurun ve uygulamanın keyfini sürün.
Dikkat: Android cihazlar, fabrika çıkışlı olarak yalnızca Google Play Store’dan uygulama indirmeye ayarlanmıştır. 3. parti yazılımlar yükleyebilmek için, cihazınızın ayarlar bölümüne gelip güvenliğe girdikten sonra, “Bilinmeyen Kaynaklar” a izin vermeyi unutmayın. Güle güle kullanın.36

2 Yorum

  1. İlhami
    15 Kasım 2019
    • Osman
      15 Kasım 2019

Yorum Yap

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrim içi reklamlar göstererek kazanç sağlamaktadır. Lütfen reklam engelleyici yazılımını devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Refresh