Merhaba arkadaşlar, koronavirüs nedeni ile evlerde tıkılıp kaldığımız bu günlerde can sıkıntımızı ortadan kaldıracak ve neşenizi yükseltecek bir haber ile karşınızdayım. Oyun oynayan ve oyunlara bağımlı olan arkadaşlar için Epic Games Store’dan bomba bir haber geldi. Herkesin sevdiği Watch Dogs, Epic Games Store’da ayın 26’sına kadar ücretsiz hale geldi.

watchdogs

Epic Games Store içerisinde normalde 154 Türk Lirası fiyat etiketine sahip Watch Dogs bir haftalık bir süre için ücretsiz hale geldi. Watch Dogs’un sadece Standart sürümüne ücretsiz olarak erişim sağlayabiliyorsunuz, Epic Games Store’da yer alan bilgiye göre yakın zaman içerisinde Watch Dogs’un Complate Edition sürümünün çıkması bekleniliyor.

Watch Dogs’u Epic Games Store’dan ücretsiz olarak temin ettikten sonra isterseniz ücretli olarak Sezonları ve diğer eklentileri edinebilirsiniz. Böyle bir durumda 154 Liralık muhteşem oyunu kaçırmadan kendinize hemen Epic Games Store hesabı açarak oyunu edinebilirsiniz.Epic Games Store’da hesap açmak ücretsizdir, oyunu kütüphanenize ekleyerek ister anında ister daha sonra indirebilirsiniz, Bilgisayarınıza format attıktan sonra ya da Epic Games’i bilgisayarınızdan kaldırdıktan sonra herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Epic Store linkine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak: PcHocası12

Yorum Yap

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrim içi reklamlar göstererek kazanç sağlamaktadır. Lütfen reklam engelleyici yazılımını devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Refresh