WhatsApp hem masaüstü versiyonunda hem de mobil versiyonunda oldukça popüler bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Şirket resmi Twitter hesabı üzerinden yeni özellik uyarısı olarak paylaşım yaptı. Bu paylaşıma göre, artık WhatsApp’ın masaüstü için karanlık mod özelliği geliyorken, grup görüntülü konuşmalarında iyileştirmeler ve birçok özelliği getiriyor. WhatsApp yeni özellikler ve detaylar:

WhatsApp yeni özellikler ile karşımıza çıkıyor

Bir süre önce sızıntılarla ve tahminlerle popüler mesajlaşma uygulamasına gelecek bazı özellikler hakkında haberler ortaya çıkmıştı. Bunların bir kısmını Twitter üzerinden yapılan paylaşım ile açıklayan WhatsApp, masaüstü versiyonunda karanlık modu kullanıcılara resmi olarak sunuyor.

Bunların yanında grup görüntülü görüşmelerinde iyileştirmeler getiren platform, KaiOS için geliştirilmiş versiyonunda durum ile ilgili bir özellik ekliyorken, birkaç hafta içinde de bir süredir beklenen animasyonlu çıkartma özelliğini getiriyor.

Bunların yanında QR kodlarını kullanıma sunacağının müjdesini de veren WhatsApp kullanıcılarını memnun edecek gibi duruyor.20

Yorum Yap

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrim içi reklamlar göstererek kazanç sağlamaktadır. Lütfen reklam engelleyici yazılımını devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Refresh