yaani mail incelemesi 3

Turkcell’in yeni hizmeti olarak Yaani Mail Servisi kullanıma açıldı.

Yaani Mail Nedir ?

İsminden de belli olduğu gibi Yaani Mail, Gmail, Hotmail, Outlook, Yandex Mail benzeri mail servisidir.

Avantajları Nedir ?

Yaani Mail’in bence en güzel özelliği yeni olması, bu sayede istediğiniz kullanıcı adlarını daha rahat bir şekilde alabiliyorsunuz. Bildiğiniz gibi gmail, outlook gibi servislerde kullanıcı adı bulmakta zorlanıyoruz.Önemli özelliklerinden bir diğeri ise sunucularının Türkiye’de bulunmasıdır, bu demek oluyor ki verilerimiz yurt dışına çıkmıyor tamamen Türkiye içerisinde barınıyor.

Bir başka avantajı ise ücretsiz olması, Yaani Mail bütün kullanıcılara ücretsiz bir şekilde 2 GB saklama deposu veriyor.

Yaani deyince aklınıza sadece Turkcell kullanıcılarının kullanabileceği düşüncesi gelmesin 🙂 Yaani Mail herkesin kullanımına açık ve ücretsizdir.

Ek olarak Turkcell kullanıcıları mail gönderirken veya alırken internet paketinizde eksilme olmayacaktır.

Son olarak belirtmek istediğim özelliği ise Yaani Mail’e bütün platformlardan erişilebiliyor. Bunun için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Yaani Mail’e Nasıl Erişebilirim ?

Masaüstü sitesi için buraya , Play Store’den uygulamasını indirmek için buraya, App Store’den indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.Yorum Yap

Lütfen Reklam Engelleyiciyi Kapatın

Web sitemiz, ziyaretçilerimize çevrim içi reklamlar göstererek kazanç sağlamaktadır. Lütfen reklam engelleyici yazılımını devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün.

Refresh